Яку шпаклівку краще купити?

Разговоры обо всем, на отвлеченные темы
Аватара пользователя
МистерБорщ
Ветеран
Сообщения: 249
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: В сети

Яку шпаклівку краще купити?

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » Вчера, 19:35

Привіт всім! Роблю у своєму приватному будинку невеличкий ремонт, і зараз шукаю хорошу шпаклівку. Порадьте мені варіанти якісної шпаклівки, та інтернет-магазин, де її можна купити по вигідній ціні.

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 296
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: В сети

Re: Яку шпаклівку краще купити?

Непрочитанное сообщение Lovelas » Вчера, 19:40

В ремонтних справах варто дуже уважно обирати шпаклівку, щоб вона мала правильну консистенцію, і легко наносилась на поверхню. Мені відомий інтернет-магазин, де є великий вибір як шпаклівки, так і інших будівельних матеріалів.

Аватара пользователя
МистерБорщ
Ветеран
Сообщения: 249
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: В сети

Re: Яку шпаклівку краще купити?

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » Вчера, 19:42

У мене був досвід з не дуже якісною шпаклівкою, тому я і питаю поради на форумі. А яку шпаклівку ти б міг мені порадити, щоб я не розчарувався цього разу? А що стосується магазину, залиш мені на нього посилання.

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 296
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: В сети

Re: Яку шпаклівку краще купити?

Непрочитанное сообщение Lovelas » Вчера, 19:49

На мою думку, дуже хорошою є https://www.leroymerlin.ua/f/Shpaklivky ... ecad9e267c шпаклівка акрилова вологостійка Triora а замовити ти її зможеш в інтернет-магазині Leroy Merlin. Дана шпаклівка є вологостійкою, тому дуже чудового підходить для приміщень з підвищеною вологістю, особливо для кухні.

Вона має однорідну текстуру, тому дуже легко наноситься на поверхню, і сохне також швидко. Саме завдяки своїй вологостійкості, шпаклівка витримує різні складні умови, не тріскається і не осипається.


  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: dukai, Lovelas, MailRu [Bot], Majestic-12 [Bot], Yandex [Bot], МистерБорщ и 798 гостей