Препарати для серця і судин що підійде для лікування

Разговоры обо всем, на отвлеченные темы
Аватара пользователя
МистерБорщ
Ветеран
Сообщения: 236
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: Не в сети

Препарати для серця і судин що підійде для лікування

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » Сегодня, 18:14

Хлопці, може, хтось підкаже, які ліки підійдуть для лікування серця і судин? У мене в сім'ї у батька нещодавно почалися проблеми, лікар говорив про підвищений тиск і ще якісь проблеми з судинами. Не хочу просто щось купувати навмання, краще б зрозуміти, що взагалі підходить у таких випадках, і чи можна щось купити без рецепта?

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: В сети

Re: Препарати для серця і судин що підійде для лікування

Непрочитанное сообщение Lovelas » Сегодня, 18:14

Звичайно, кращий варіант — це завжди консультуватися з лікарем, але якщо хочеш знати, що зазвичай призначають, то це можуть бути препарати типу Корвалол або Кардикет. Але все залежить від конкретної проблеми, чи це аритмія, чи гіпертонія. І в будь-якому випадку, сам собі не призначай, бо можна лише погіршити.

Аватара пользователя
МистерБорщ
Ветеран
Сообщения: 236
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: Не в сети

Re: Препарати для серця і судин що підійде для лікування

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » Сегодня, 18:14

Так, я розумію, що самодіагностика — це не варіант, але просто хочеться бути в курсі, які препарати можуть допомогти. Я чув, що для поліпшення роботи серця використовують щось типу Магнероту або Панангіну для судин, це правда? І чи взагалі є сенс їх приймати для профілактики?

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: В сети

Re: Препарати для серця і судин що підійде для лікування

Непрочитанное сообщение Lovelas » Сегодня, 18:15

Так, я розумію, що самодіагностика — це не варіант, але просто хочеться бути в курсі, які препарати можуть допомогти. Я чув, що для поліпшення роботи серця використовують щось типу Магнероту або Панангіну для судин, це правда? І чи взагалі є сенс їх приймати для профілактики?
Так, ти все правильно почув про Магнерот і Панангін — це магнієві препарати, які допомагають серцево-судинній системі, особливо коли є дефіцит магнію. Але якщо серйозно, для таких речей важливо знати точний діагноз.

Якщо хочеш обрати препарати для серця і судин https://anc.ua/catalog/medikamenty-1/se ... sistema-37 раджу звернути увагу на каталог в інтернет-аптеці АНЦ. Там є багато різних препаратів — від тих, що підтримують серце, до тих, що допомагають при високому тиску чи проблемах з судинами. Плюс, у них доставка по всій Україні, так що не треба бігати по аптеках.

Изображение


Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Lovelas, MailRu [Bot], Majestic-12 [Bot], Yandex [Bot] и 1 гость