Чи варто купувати амоксиклав?

Разговоры обо всем, на отвлеченные темы
Lovelas
Ветеран
Сообщения: 254
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: Не в сети

Чи варто купувати амоксиклав?

Непрочитанное сообщение Lovelas » 10 июл 2024, 16:11

Підкажіть, будь ласка, хто-небудь, чи можливо використовувати амоксиклав для лікування бронхіту у дітей? Який оптимальний дозування і як правильно його застосовувати, щоб уникнути побічних ефектів? Я прочитав кілька статей, але там дуже різні рекомендації, тому я розгубився. Можливо, у когось є особистий досвід або поради від лікаря?

masya
Ветеран
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 10:58
Статус: Не в сети

Re: Чи варто купувати амоксиклав?

Непрочитанное сообщение masya » 10 июл 2024, 16:13

Амоксиклав часто використовується для лікування інфекцій дихальних шляхів у дітей, включаючи бронхіт. Важливо дотримуватися дозування, яке призначить лікар. Зазвичай дозу розраховують залежно від ваги дитини. Наприклад, для дітей до 12 років рекомендовано 40 мг/кг/день, розділених на 3 прийоми.

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 254
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: Не в сети

Re: Чи варто купувати амоксиклав?

Непрочитанное сообщение Lovelas » 10 июл 2024, 16:13

А чи можливо застосовувати амоксиклав, якщо у дитини алергія на пеніцилін? Я чув, що це може бути небезпечно. Чи є якісь альтернативи для таких випадків? І чи є якісь специфічні побічні ефекти, на які варто звернути особливу увагу під час лікування цим препаратом?

masya
Ветеран
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 10:58
Статус: Не в сети

Re: Чи варто купувати амоксиклав?

Непрочитанное сообщение masya » 10 июл 2024, 16:15

Якщо у дитини алергія на пеніцилін, то амоксиклав не можна використовувати, оскільки він містить амоксицилін, який є похідним пеніциліну. У таких випадках лікар може призначити інші антибіотики, наприклад, макроліди або цефалоспорини, замість амоксислава https://zdravica.ua/drugs/amoksiklav залежно від специфіки інфекції та чутливості збудника. Щодо побічних ефектів, найчастіше спостерігаються такі реакції, як діарея, висипка, нудота. Завжди краще консультуватися з лікарем перед початком лікування.
Якщо потрібна додаткова інформація або консультація, можу порекомендувати сайт Здравиця. Там можна знайти детальний опис препарату, рекомендації по дозуванню та можливі побічні ефекти.
Изображение


  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и 1 гость