Рентгенография и рентгеноскопия!

Разговоры обо всем, на отвлеченные темы
Lovelas
Ветеран
Сообщения: 280
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: Не в сети

Рентгенография и рентгеноскопия!

Непрочитанное сообщение Lovelas » Сегодня, 11:04

Доброго дня! Мені призначили рентгенографію та рентгеноскопію для перевірки стану легенів. Хто вже проходив ці дослідження, розкажіть, як вони відрізняються і наскільки точно можна виявити проблеми за допомогою рентгену? Чи є побічні ефекти від частого рентгену? Дякую за поради, де можна почитати про ці процедури.

Аватара пользователя
МистерБорщ
Ветеран
Сообщения: 230
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: В сети

Re: Рентгенография и рентгеноскопия!

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » Сегодня, 11:04

Доброго дня! Робив рентгенографію кілька разів через підозри на пневмонію. Це швидкий і безболісний метод, який дає чітке зображення легенів. Рентгеноскопія дещо інша, вона дозволяє спостерігати за процесами в легенях у реальному часі. Побічних ефектів від одноразового рентгену немає, а от часті обстеження можуть потребувати додаткових консультацій з лікарем.

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 280
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: Не в сети

Re: Рентгенография и рентгеноскопия!

Непрочитанное сообщение Lovelas » Сегодня, 11:04

Я теж робив рентген через підозру на бронхіт. Рентгенографія показує знімок, а рентгеноскопія дозволяє бачити легені в динаміці. Лікар пояснив, що ці методи дуже точні для діагностики пневмонії, бронхітів та інших захворювань. Щодо облучення — при сучасних апаратах воно мінімальне, але часті процедури дійсно можуть нести певні ризики.

Аватара пользователя
МистерБорщ
Ветеран
Сообщения: 230
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Статус: В сети

Re: Рентгенография и рентгеноскопия!

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » Сегодня, 11:05

Я теж робив рентген через підозру на бронхіт. Рентгенографія показує знімок, а рентгеноскопія дозволяє бачити легені в динаміці. Лікар пояснив, що ці методи дуже точні для діагностики пневмонії, бронхітів та інших захворювань. Щодо облучення — при сучасних апаратах воно мінімальне, але часті процедури дійсно можуть нести певні ризики.
Робив у Добробуті https://dobrobut.com/services/c-rentgen ... genoskopia рентгенографію кілька тижнів тому, і мушу сказати, що це одна з найбільш організованих клінік, в яких мені доводилося бувати. Процедура зайняла мінімум часу, все було дуже чітко — прийшов, заповнив мінімум паперів, і вже за кілька хвилин зайшов до кабінету.
Лікарі дуже професійні, одразу пояснили, що будуть робити, як себе поводити, щоб знімок вийшов якісним. Результат мені надіслали навіть швидше, ніж обіцяли — дуже комфортно, коли не треба чекати днями. Ще круто, що на їхньому сайті все можна прочитати заздалегідь: і про те, що таке рентгенографія, і що таке рентгеноскопія, чим вони відрізняються, коли яке дослідження потрібне.
Мені, як людині, яка завжди хвилюється перед медичними процедурами, це було дуже корисно. Загалом, всім раджу, бо тут реально класний сервіс і зручно продумана організація.


Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Majestic-12 [Bot], masya, МистерБорщ и 1 гость